Sponsorloop 2024 | Obs de Radonkel

2024-05-22

Op 21 mei was de sponsorloop op Obs de Radonkel. We hebben met onze leerlingen een prachtig bedrag ingezameld voor het goede doel namelijk “Buurtgezinnen Gemeente Geertruidenberg” en het 50 jarig jubileum van onze school in 2026.

“Buurtgezinnen” is een mooie organisatie in onze Gemeente Geertruidenberg. Onder het motto “opvoeden doen we samen” koppelt Buurtgezinnen gezinnen die het moeilijk hebben aan een stabiel gezin in de buurt. Voor deze kinderen hebben we vanuit de leerlingen van Obs de Radonkel geld ingezameld voor mooie en leuke (voor)leesboeken.

Lezen vinden we op onze school namelijk erg belangrijk en goed voor de ontwikkeling van alle kinderen. Dit leesplezier gunnen we alle kinderen! Wat hebben onze leerlingen goed gelopen voor het goede doel en elkaar aangemoedigd.

We zijn enorm trots! 💜